Przypływ G3 - cz.3


Trzeciej części przypływu G3, zdecydowanie nie planowałam.
W ogóle, to było tak:
Zamówiłam od pewnej pani Cloud Climber. Długo nie mogłam się doczekać wysyłki i straciłam nadzieję, że kiedykolwiek dostanę tego kuca, więc zamówiłam sobie już drugiego, takiego samego i zaprezentowałam w poprzedniej notce. Dzisiaj dostałam sporą paczkę i się zdziwiłam srogo, bo na nic tych gabarytów nie czekałam. 
Po rozpakowaniu, okazało się, że była tam moja zamówiona Cloud Climber oraz... Reszta kucyków z ogłoszenia. Natychmiast chwyciłam za telefon, żeby zadzwonić do sprzedającej i zapytać, czy się nie pomyliła, bo przyszło towaru odrobinę za dużo.
wiadomo, gdyby osoba sprzedająca się pomyliła, to odesłałabym jej pozostałe kucyki, lub dopłaciła pieniądze. Okazało się jednak, że była to przemiła osoba i całość wysłała mi zamierzenie. 
To było naprawdę bardzo, bardzo miłe.

W każdym razie, biorąc pod uwagę średni stan kucyków i to, że mam już Cloud Climber w kolekcji, postanowiłam, że nie zachowam dla siebie nowych nabytków. Otóż, do kolekcjonowania się nie nadają, ale do zabawy dla kogoś - jak najbardziej. 
Zapłaciłam tylko za jedną sztukę, a więc jedną sztukę sobie zostawię, ale zamiast Cloud Climbera, będzie to Strawberry Reef. 
Pozostałych kucyków nie sprzedam. Ponieważ dostałam je za darmo, to zdecydowałam, że je po prostu oddam komuś potrzebującemu. Mam nadzieję, że osoba, która zostanie ich przyszłym właścicielem, będzie zadowolona.

Kucyki umyłam i zadbałam również o ich włosy. Zajęłam się nimi dokładnie tak samo, jak tymi okazami, które zostawiam dla siebie. Grzywy i ogony koników starannie umyłam i natarłam odżywką, rozczesałam je i wyprostowałam.Aby nylonowe włosy się nie zniszczyły i nie poplątały, zaplotłam je w warkoczyki, które na końcach przewiązałam ozdobnymi wstążkami.

Kucyki na poniższym zdjęciu, to:

Gardenia Glow (zielony/turkusowy z białym kwiatkiem)
Fairy Dust (biały z motylem)
Precious Gem (biały z kamyczkiem otoczonym ornamentem)
Cloud Climber (biały z wypukłym motylem)
Royal Bouquet (żółty z wypukłym kwiatem)

☙ Strawberry Reef ❧
Jak już wcześniej wspominałam - ta panna zostaje u mnie. 
Wprost przepadam za różowymi kucykami z czerwonymi grzywami.
~~O~~

2 komentarze:

  1. Szanuję - na twoim miejscu bym sobie zostawiła takie ładne figurki :P

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ogólnie, chodziło mi o to, że tamta pani zapewne nie wiedziała, że jestem kolekcjonerką i myślała, że jakiemuś dziecku wysyła i chciała dobrze. Dlatego też, postanowiłam uszanować jej intencję. Sobie zostawiam jeden okaz. Cloud Climber trafi do pewnej przemiłej osoby, która mnie o niego zapytała. Pozostałe kucyki, już trafiły do pastora, który często robi zbiórki dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na takie szaleństwa ^^

      Usuń